Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MILOMISIA42


webcannon
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku. 

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: webcannon
Nick osoby oskarżonej: MILOMISIA42
Miejsce wydarzenia: jej działka x=559 z=-4
Data i godzina wydarzenia: 18:38 - 18:40
Opis sytuacji: sytuacja wyglądała tak że od jakiegoś czasu spami na czacie ze ma na sell axalotle i ze są do wyboru.. planuje budowe bazy więc postanowiłem zakupić sobie jednego... napisałem do niej na priv i napisała mi ze za jednego axalotla chce 7/8tyś $.. sprzedalem kilka mendingów i tepłem do niej by zakupić.. tak jak pisała wybrałem sobie axalotla i wzieła go do wiaderka.. zapłaciłem jej obiecane 8tyś a ona wziela inne axalotle do wiaderek i szybko uciekła murując schody za sobą.. po chwili przyszła i żuciła mi ok 30sztuk nieprzepalonej miedzi twierdząc ze to jest więcej warte... żądam zwrotu tych 8tyś i bana dla gracza bo z tego co wiem nie tylko mnie oscamowała
Dowody:

HD1sHHU - Imgur.png

pNb1gE4 - Imgur.png

i07cUSu - Imgur.png

isLo82A - Imgur.png

pfhrjih - Imgur.png

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ss-ach wiadomo tylko tyle, że się umawiacie na wymianę, a rzeczą, której nie rozumiem, jest to dlaczego nie używacie komendy /wymiana, przecież wtedy nie da się nikogo oszukać, chyba że ktoś da inną cenę, a Ty tego nie zauważysz, tak czy inaczej, zgadzam się z kamileq27 co do tego, że Twoje dowody są niewystarczające, więc na ten moment jestem neutralny.

  • Superka 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, prowoGG napisał:

No takie mocno średnie te dowody. Za ODRZUCENIEM.

+8 tysięcy $ to nie majątek 

Oczywiście że to nie jest majątek - ale jeśli byś wziął od każdego gracza po 8k, to by ci się uzbierała niezła sumka - a oszuknaych mogło być więcej niż np te 5 osób które tego nie zgłaszały, no bo mało jest ósób które by chciały oszukiwać pojedyńcze osoby po 8k, więc naturalnym jest że nowi mogli się nie spodziewać że ta sytuacja będzie scamem

 

Na razie neutral - bedzie jakiś faktyczny dowód scamu, to wtedy za zaakceptowaniem

 

Połączono posty.//jipsyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...