Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

sw4gblxnka


sw4gblxnka
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku. 

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... sw4gblxnka
Nick Administratora, który banował: ... krzyychu
Kiedy to się stało?: ... wczoraj (14.10.2021)
Opis sytuacji: ... weszłam na server po długiej przerwie i od razu po może 10 sekundach dostałam bana za "nick niezgodny z regulaminem", czego nie rozumiem bo nie wydaje mi się, żeby mój nick był niezgodny z regulaminem
Screen bana: ...

2021-10-15.png

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo miałaś inny nick niż podałaś tutaj, albo jest pisany wielkimi literami (Administratorzy blokują za nick pisany CapsLockiem, co dla mnie osobiście jest totalnym nieporozumieniem), albo

@krzyychu znalazł inny abstrakcyjny powód.

 

Ogólnie ban z tym powodem w Taryfikatorze jest określony w punkcie 30 jako:

Cytat

30. Nick o treściach wulgarnych/rasistowskich.

Ja w tym podanym nie dostrzegam niczego wulgarnego czy rasistowskiego. Samo sw4g czy też po prostu swag nie jest określane jako wulgarne czy rasistowskie. Blxnka rozumiem jako Blanka, czyli po prostu imię.

 

Ewentualnie oparł się zapisem 2.3 Regulaminu Serwera:

Cytat

2.3 Zakazuje się spamowania, używania CapsLocka, pisania ciągu nic nie znaczących znaków oraz
innych tego typu wiadomości utrudniających komunikację między Użytkownikami.

Mógł uznać, że Twój nick jest właśnie ciągiem nic nie znaczących znaków. Na pierwszy rzut oka odniosłem takie wrażenie, musiałem się nad nim chwilę zastanowić.

 

Administrator musiałby wytłumaczyć czym się kierował przy uznawaniu kary.

 

Narazie Neutral z tendencją na Tak.

Edytowane przez Dejwys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Hejka, z tego co widzę to nie masz konta premium oraz ledwo co weszłaś na serwer. Ban Ci niczym nie zaszkodził i bez problemu możesz na serwer wejść z innego nicku. Za ten nick dostałaś bana, ponieważ jednk na pierwszy rzut oka wygląda on jak flood i jednak nie jest to przyjemne ani dla graczy ani dla Administracji.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...