Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

WeLLyPL1234


Mayoumi_
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Deante002
Nick osoby oskarżonej: WeLLyPL1234
Miejsce wydarzenia: Serwer MC, moja działka
Data i godzina wydarzenia: 14.10.2021, około 13:16
Opis sytuacji: gracz WeLLyPL1234  gdy o ok 13 16 wszedł na serwer zobaczył działke itd pochodził zobaczyl magazyn itd   zobaczył farme zołwi wymuszal mi dostęp do działki  pod warunkiem ,że zrobi mi zarabiarkę . Odmówiłam po chwili podszedł do mnie przy farmie żółwi i kazal mi dać 2 jajka za free  ja tłumaczyłam mu ,że nie mam silk toucha itd.  tymczasem on czaczął mi grozić ,że  złoży skarge na stronie real craft  . Do tego czasu nie wiem czy złożył na to skargę  ale na serwerze po jakims czasie zaczął mnie przekupywać dał terawe morska 2 stacki  i nadal mi grozi ,że jak nie dam mu tych 2 jajek to mn pozwie na forum i zlozy skarge  ja go olewałam ale on nadal zaczął mi grozić po jakims czasie zaczęłam go ignorować on nadal mi groził  mapisałam do katy ona do niego napisala czy sie uspokoi on na to tak  . Do tej pory chodzi za mna a jak niszcze jakis przedmiot muszę patrzeć czy go tam nie ma ,poniewaz podebał mi kilka itemów jak je niszczyłam 
Dowody: -

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartek napisał:

istnieje komenda /d zablokuj <nick>, i /ignore <nick>, uzyj ich, aby unikac gracza oraz dodaj logi (screeny) tego jak ci grozi - dowod. na razie neutral, na razie zrob to co napisalem. powinno pomoc

uzytkownik juz dawno był zablokowany ale mimo tego moze wchodzić na działkę i podbierać mi itemy i przeszkadzać  a screenow mam kilka niestety tylko 1 z tego jak mi grozi

 

==.jpg

Edytowane przez Mayoumi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...