Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamikadze


kamikadze

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kamikadze
Nick Administratora, który banował: Sprawdzany przez Zeltraza zbanowany przez krzychu
Kiedy to się stało?: 13/10.2021
Opis sytuacji: Wykorzystywałem program mineraft do kopania Netherytu w taki sposób że widziałem rudy i nie modyfikowałem pliku minecraft ani nic. Jedyne co miałem to widzenie pola w wersji pro, powiedziałem w jaki sposób działa to i w jaki sposób to robię. Więc powinno mnie ukarać banem nie 9 dniowym tylko 5 dniowym, tak jak w przypadku gdybym miał XRAYa i się przyznał do tego że go używam.

Albo w ogóle mi nie dawać bana z tego względu że to nie jest bug serwera ani bug minecrafta z tego względu że gdyby to był bug to po 17 wersjach minecrafta na pewno zostałby on naprawiony.

Moim zdaniem powinienem dostać bana 4 dniowego z tego względu że 1 dzień miną od wczoraj i z tego względu że współpracowałem z wami, że nie używałem żadnych wspomagaczy, i wyjaśniłem w jaki sposób to działa.
Screen bana: 

1186187808_bd.PNG.167dabe69e5706289e5021885ad934f0.PNG

  • Nie ośmieszaj się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

co ty piszesz? XDDDD
do odrzucenia,

wykorzystywałeś błąd, aby kopać debis i zostałeś przeniesiony do sprawdzania. Nie wiem, jak wyglądała rozmowa na ts3, ale po paru minutach krzyychu zbanował cię za "Wykorzystywanie błędów". Moim zdaniem i tak kara jest bardzo mała, imo powinien być perm. Krzyychu ogłosił parę min po twoim banie, że takie dalsze bugowanie będzie od teraz karane banem permanentnym. Zamiast grać normalnie, zachciało ci się iść na łatwiznę.

Jestem za przedłużeniem kary niż za jej skróceniem.

  • Superka 2
  • Like 2
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Wstępnie dostałeś bana na 14 dni. Po wydaniu twojego bana, postanowiliśmy, że za robienie takiego czegoś będziemy banować jak za cheaty, więc twój ban został skrócony do 10 dni. Biorąc pod uwagę, że nam w pewnym sensie pomogłeś to i tak nas okłamałeś (stwierdziłeś, że Administracja ci pozwoliła tak robić, a było przeciwnie).

  • Superka 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...