Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pysiek2137


Pysiek2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Pysiek2137
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Kiedy to się stało?: 13.10.2021r.
Opis sytuacji: Dnia 8.10.2021 dostałem bana za lunar client i odczekiwałem karę, lecz dnia 13.10.2021 dostałem permamentną blokadę za omijanie systemy blokad co jest nieprawdą, bo nie grałem na zadnych innych kontach a czas spedzalem grajac w inne gry. Proszę o unbana albo chociaz podanie przyczyn bana i jakis dowodow.
Screen bana: 

2021-10-14_07.24.46.png

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zdjęciem blokady, wraz z Pyskiem dziele ip i pokój widzę co robi na komputerze i przez cały okres kary grał on w Forze Horizon 4, czasem odpalał minecrafta aby sprawdzić ile jeszcze mu zostało bana, czasami sobie grał na swoim świecie hardcore. Nie wydaje mi się że administracja ma jakiekolwiek dowody prócz screena głupot jakie wypisywał __Gienio__ na discordzie, ale jeśli ten discord nie jest discordem serwerowym tak jak serwer Teamspeak3 to nie powinno się brać z niego informacji jako dowód, tym bardziej że są to informacje fałszywe desperacko napisane przez owego użytkownika który dostał bana i chce się odegrać na innych i zrobić im na złość. To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.

PS: Zróbcie discord realcrafta

Edytowane przez kekw_123
  • Like 2
  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gieniek napisał:

Na nie grał na serveze na MK i kopał u nas 

Czyli ludzie którzy kopali u ciebie to jego mk? 
To w jaki sposób u ciebie kopało 10 osób w tym samym czasie?

Jak reklamujesz tanie kopanie to sie nie dziw ze bedziesz mial pelno steavow ktore graja po 1h po 2h dopiero na serwerze. Pozdrawiam i polecam troche pomyslec za nim cos napiszesz.

  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujadas jolaa99 a to przypadkiem nie te Mk co na xrayu na nich kopales? Ja wiem ze masz tyle mk ze dostalbys blackliste ale nie zwalaj to na niewinne osoby. A tak pozatym to na tamtej edzie ty dostales bana chyba na 15 kontach za mk wiec nie wrabiaj pyska w cos co sam zrobiles a chcesz sie wybielic kosztem innej osoby.

 

 

Edytowane przez kekw_123
  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gieniek napisał:

Nie pysiek sam mnie prosił zebym dał mu nazwe do vpn

 

O nic takiego cie nie prosił i sam już potwierdziłeś że robisz mk skoro masz vpna a ty nie wiesz do czego innego słyży vpn więc najprawdopodobniej tylko w celach tworzenia mk go używasz.

  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gieniek napisał:

 nie mam mk nawet nie dałem mu nazwy vpn bo żadnego nie znam 

teraz to nie znasz xddd. Gienio weź się nie pogrążaj poprostu sam zrobiłeś dużo rzeczy za które możesz dostać perma a teraz zwalasz to na pyska przy czym próbujesz się wybielic. Tak pozatym to ty teraz nawet na forum piszesz z mk także xddd.

Edytowane przez kekw_123
  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu jestem na nie bo to jego wina ze zrobił 5 mk jak Ujadas i jola99 jamik88 i dostał za nie bana 

ja też normalnie oczekuje swoją kare a nie ze pobieram cheaty  i biegam na na kill auri i tworzę  milion mk

jak pysiek

Edytowane przez gieniek
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gieniek napisał:

Nie po prostu jestem na nie bo to jego wina ze zrobił 5 mk ja Ujadas i jola99 jamik88 i dostał za nie bana 

ja też normalnie oczekuje swoją kare a nie ze pobieram cheaty  i biegam na na kill auri i tworzę  milion mk

Spk mysle ze dla krzycha przydadza sie te informacje gdy bedzie ci dawal perma bo juz sie przyznałeś. Myślę że temat już jest zakończony a krzychu przyjdzie i sam oceni kto powinien zostać ukarany a kto nie.

  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gieniek napisał:

to ogarnij brata i powiedz niech nie robi mk i niech nie biega na citach

Po 1 to ty dostałeś bana za xraya więc ty biegasz na cheatach, po 2 te mk nie są jego a najprawdopodobniej twoje z resztą sam się już przyznałeś także przestań spamować i w spokoju poczekajmy na krzycha i co on powie w tej sprawie.

Edytowane przez kekw_123
  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, gieniek napisał:

nie spamuje to dlaczego ujadas dostał perma za mk Pysiek2137

bo go wrabiasz, chcesz odwrócić uwagę administracji od siebie wrabiajac pyska a sam sobie latasz na xrayu po netherze

 

przyjdzie krzyychu i zobaczymy co on powie

 

Połączono posty. //jipsyy

Edytowane przez kekw_123
  • Nie ośmieszaj się 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adeex napisał:

Zgadzam sie z kekwem bo pysiek grał z nami w Fornite  nie powiniście dawać bana.

Modle sie za ciebie 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Haha 2

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...