Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...dominik585
Nick Administratora, który banował: ... @Alicja
Kiedy to się stało?: ...18:50
Opis sytuacji: ... zglosilem sobie gracza za obraze ,wyslalem na pomoc link z imgura.Wszystko bylo dobrze ale Alicjja doczepila sie ze gracz wyzywal mnie godzine przed zgloszeniu wiec napisalem nie powinno cie to interesowac jaka to godzina tylko przyjac zgloszenie,ale no i tak nie chciala przyjac zgloszenia .Przyszla blurka i tylko mi powiedziala zebym nastepnym razem zglosil sprawe szybciej.Pozniej napisalem dzieki blurka za pomoc a ty Alicja cicho badz

NIE rozumiem za co ban ,zadnej obrazy tam nie ma 
Screen bana: ...

Zrzut ekranu 2021-10-12 185842.png

Zrzut ekranu 2021-10-12 203640.png

Zrzut ekranu 2021-10-12 202812.png

Zrzut ekranu 2021-10-12 202913.png

Edytowane przez dominik585
  • Przytulas 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i dobrze, odpocznij sobie, bo zacząłeś d*bilizmy pisać (jakieś dwuznaczne rzeczy albo po prostu dziwne, wywołujesz spamy o jakiś hajs - radzę jeszcze raz przejrzeć regulamin) na chacie. Neutral - @Alicja opowiedz też ze swojej strony, bo pewnie nie powiedział wszystkiego 

Edytowane przez karo.
  • Like 2
  • Thinking 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Bartekjeśli rzeczywiście jest tak, że napisałeś tylko to co widzimy na ss-ach, to kara została przyznana niewłaściwie. Jestem ciekaw co ma do powiedzenia w tej sprawie @Alicjawięc na ten moment, bazują na tym co zamieściłeś, jestem neutralny, ale bardziej w stronę zaakceptowania.

  • Superka 2

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

na tak, nie mam pojecia co mialoby byc obrazliweXD

  • Superka 1

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Do odrzucenia,
Jeśli było to pisane na pomocy, to raczej ban słuszny. Jest to moim zdaniem zniewaga, ale też można pomyśleć nad tym, że Ala mogła spytać się zarządu, czy może dać za to bana (ja tak bym zrobił).

Napisałeś, że chciałeś zgłosić gracza za obrazę, jeśli ktoś cię obraża, zgłasza się taką osobę od razu albo w ogóle, a nie po jakiś tam czasie. Przewidując ciebie, zapewne chciałeś zgłosić osobę, która mogłabyć w tym czasie na pvp co jest trochę krzywą akcją ze zgłaszaniem, a jak dobrze wiemy, lubisz grać nieczysto.

//Edit. Już ban minął, więc do odrzucenia

Edytowane przez KrychaMieczXD
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...