Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dawidos
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Koxo123
Nick Administratora, który banował: ... Zeltraz
Kiedy to się stało?: ... 08.10.2021r 
Opis sytuacji: ... Kopie sobie w netherze bo dzisiaj 08.10.2021r było otwarcie netheru / i nagle wyskoczyło mi że jesetm sprawdzany i mam wejść na teamspeak / nie miałem pobranego / a nawet nie miałem żadnych niedozwolonych konfiguracji prosze o odpowiedz.
Screen bana: ...2021-10-08_21_17_41.thumb.png.377599929b02635a53e0282710305570.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

►  Wymagane jest dodanie odpowiednich tagów, tj. ODWOŁANIE lub ODWOŁANIE CHEATY, oraz dotyczącego miejsca, tj. MC, TS3, FORUM.

►  Tematem odwołania jest: Twój Nick

 

Wychodzi na to, że stwarzałeś problemy podczas sprawdzania, więc po upływie czasu została nałożona blokada na Twoje konto, gdybyś wszedł na ts3 i dałbyś się, to problemu by nie było, oczywiście w momencie, gdy rzeczywiście nie miałeś żadnych niedozwolonych modyfikacji, a w tym momencie uważam, że odwołanie jest do odrzucenia.

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...