Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Bartek_9753

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Bartek_9753
Nick osoby oskarżonej: daberaa
Opis sytuacji: Gracz na początku chciał mnie przekupić żebym go dodał do działki za jego kilof z wydajnością 2. Kilofu oraz dodawać go nie chciałem ale mi go dał a że potem byłem w netherze i zginąłem to ten kilof straciłem wraz z moimi itemami. Po całej sytuacji napisał mi to co jest na screenie.
Dowody: Screen

2021-10-08_21.05.34.png

Edytowane przez jipsyy

W wannie popijam se drin, w pokoju robię se dym.

 

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamileq27 napisał:

Oszukałeś gracza 

Ban zarówno powinien być dla ciebie i dla niego 

Za zaakceptowaniem 

Dobrze, więc skoro uważane jest to za oszustwo to mogę graczowi kilof oddać i dodać do działki jeśli to potrzeba.

W wannie popijam se drin, w pokoju robię se dym.

 

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilof zabrałeś, a mogłeś go oddać, a Ty poszedłeś do piekła i owe narzędzie straciłeś, więc wydaje mi się, że też zasłużyłeś na karę, po drugie, wiadomość od oskarżonego jest zaliczana do obrazy na wniosek, więc mogłeś go zgłosić na serwerze za pomocą komendy /zglos, ale to mniejszy szczegół, tak czy inaczej jestem za zaakceptowaniem.

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie okradłem go bo kilofu od niego nie chciałem i jak mi dawał kilof to mu oddawałem a poza tym zastraszał mnie za coś czego nie zrobiłem bo nic nie legalnego nie zrobiłem tak jak jest to napisane w opisie.

W wannie popijam se drin, w pokoju robię se dym.

 

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...