Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Yokashira

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Yokashira
Nick osoby oskarżonej: Mikoks
Miejsce wydarzenia: Działka
Data i godzina wydarzenia:  04.10.2021 18:50
Opis sytuacji: Opis sytuacji: wczorajszego wieczoru zauważyłam reklame użytkownika mikoks gdzie chciał wymienić lub sprzedać mushrooma, napisałam do niego oraz zaproponowałam następujące rzeczy: 128szt. bloków ametystu, 3 jajka z złapanym misiem polarnym, połowa staku koralowca bombelkowego (niebieskiego), wszystko było w porządku do póki on nie wyrzucił mi mushrooma gdy była jego kolej a uciekł na swoją działkę, gdy pisałam mu na msg nie odpisywał i udawał że nie pisze mu nikt gdy nawet mój kolega mu pisał.
Dowody: https://imgur.com/a/b7TDnDV

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do odrzucenia 

Po danych screenach z logów niestety nie można stwierdzić że zostałaś okradziona 😐 na przyszłość postaraj się nagrać taką wymianę. 

 

Jeżeli ta pewna suzy ma dowody na kradzież to niech wstawi skargę to zostanie ukarany. 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama rozmowa o wymianie, to niewystarczający dowód na to, że doszło do oszustwa, tak jak napisał @Bartekprzydałby się ss-y bezpośrednio z wymiany, a najlepiej jakieś nagranie, których nie masz i wątpię, że teraz uda Ci się zdobyć takie dowody, więc biorąc pod uwagę niewystarczającą ilość dowodów, niestety muszę napisać, iż skarga jest do odrzucenia, a na przyszłość postaraj się lepiej rejestrować swoje wymiany, które nie odbywają się za pomocą komendy /wymiana i pamiętaj o tym, że każdy może chcieć spróbować Cię oszukać. 

  • Superka 2

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Tak jak @ArcziOnapisal /wymiana albo nagranie to najlepsza opcja, masz nauczke i tyle.

do odrzucenia

  • Superka 1

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...