Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamileq27


kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kamileq27 
Nick Administratora, który banował: katy
Długość bana: 30min/mute
Kiedy to się stało?: dziś 
Opis sytuacji: Wszystko widać na ss. Dostałem mute 30min za obraze "random" co moim zdaniem nie jest obraza. 

[17:24:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] kamileq27: Pisz randomie bo cie nie widze na chacie

[17:31:53] [Render thread/INFO]: [CHAT] [katy -> kamileq27] EmilianoWWA obraziłeś jakoś ale na bana to według mnie za mało było

[17:33:28] [Render thread/INFO]: [CHAT] [katy -> kamileq27] coś pisałeś z randomem
Screen bana: .[17:31:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] --------------------[RealCraft]--------------------

[17:31:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] Otrzymałeś upomnienie od: katy Powód to:

[17:31:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] Obraza Gracza[Na wniosek]

[17:31:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] --------------------[RealCraft]--------------------

[17:31:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] Jest to twoje 5 upomnienie!

 

*wybaczcie,że jest to w postaci logów ale niestety nie mogę dołączyć zdj. 

Edytowane przez kamileq27
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Mrozi 3
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko syfisz forum takimi odwołaniami.

 

Twoja wiadomość nie wnosi nic do odwołania! Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 1
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...