Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kaaktos


szymuspp

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: szymuspp
Nick osoby oskarżonej: kaaktos
Miejsce wydarzenia: 
Data i godzina wydarzenia: 27/09/2021 12:28
Opis sytuacji: Gracz kaaktos bez powodu obraża w prywatnych wiadomościach, co nie jest pierwszą taką sytuacją, która mnie dotyczy. Gracz ten po zakupie sztabek złota w moim sklepie wymaga ode mnie zwrotu pieniędzy za ten zakup, czego ja nie chcę uczynić co skutkuje obrażaniem mnie.
Dowody: Załączone zrzuty ekranu.

kaaktos.png

Edytowane przez szymuspp
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Kolejna osoba, chcąca łatwo zarobić na nieuwadze innych. Sprzedajesz sztabki złota za 1k i jeszcze masz tupet na forum przychodzić bo ktoś Cie obraża? Poza tym łajdak i perfidne oszustwo w tym przypadku to prawda, a nijak nie jest do obrazą. Do odrzucenia

  • Dislike 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tutaj żadnej możliwości aby była to nieuwaga w momencie jak ktoś kupuje dany przedmiot 10 razy. Tabliczka jest bardzo dobrze widoczna, a wiadomość na czacie informuje cię o zakupionym przedmiocie. Cena jest ustalana przez właściciela sklepu tylko i wyłącznie, a to czy ktoś kupuje przedmiot czy nie jest całkowicie inną kwestią.

  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak wyzej, kupilem 10 zlota za 10k, za ktore po wrzuceniu do lejka mialem dostac losowa nagrode, ani nagrody ani zwrotu ani nawet odpowiedzi nie dostalem, zwykly scamer bandyta. Takiemu w twarz nabluzgac to malo! 😾😾😾😾

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza do gry ani do kupowania sztabek. Informacje na tabliczkach są jasne i klarowne - każdy kto je przeczyta i wykona wszystko tak jak jest na nich napisane nie będzie miał żadnych problemów. Na maszynie dzisiaj nie dało się grać przez chwilę przez to, że redstone zmienił się w obsydian i trzeba było to naprawić (Błąd jest zgłoszony w odpowiednim dziale na forum). Więc pretensje odnośnie niemożliwości zagrania można kierować jedynie do zarządców serwera. Po około godzinie naprawiłem cały redstone. Strzelnica jest darmowa, i też jasno i klarownie opisana na tabliczkach jeśli chodzi o zasadę działania i otrzymywanie nagród. Całość jest zautomatyzowana za pomocą redstone'a więc nagroda wypada za każdym razem gdy odpowiednie warunki zostają spełnione do wyrzucenia nagrody przez dropper. 

 

Zażalenia dotyczące tego, że łuk nie chce wystrzelić strzały czasem też trzeba kierować do właścicieli serwera, sam zgłaszałem ten błąd poprzez komendę /pomoc oraz na forum. Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, a wątek został odrzucony bez jakiejkolwiek informacji.

  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, jest dispenser ktory teoretycznie daje nagrody, ale w praktyce jest on pusty, druga kwestia ze moze i zglosiles sam fakt na forum ze ci sie redstone zmienil w obsydian ale w takim wypadku po co zachecales na czacie do grania tam? i czemu wejscie zablokowales dopiero po tym jak kupilem od ciebie zloto a nie od razu po tym jak zobaczyles ze redstone sie zamienil w obsydian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowałem wejście odrazu po tym jak zobaczyłem, że obsydian zastąpił redstone. Zalogowałem się na serwer, zrobiłem reklamę nie będąc świadomym co się stało i zaraz po tym zamknąłem wejście jak zobaczyłem, że maszyna nie zadziała. Otrzymałeś informację, że do 30 minut będzie wszystko działać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem to zdazyles napisac o tej maszynie z 5 razy zanim sie zorientowales, nie mialem zamiaru czekac 30 minut z nadzieja ze to wroci wiec zapytalem  o zwrot kaski za zloto ale ty dalej nie chciales odddac, nie chodzi tu o kaske sama w sobie a o sam fakt ze ciagle cos sie u ciebie dzieje bo wiecznie na czacie ktos o tym pisze a ty dalej nic, juz samo to ze reklamujesz to na czacie jako "darmowa maszyna losujaca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie napisałem nic o darmowej maszynie losującej. Także jeśli uważasz, że jest darmowa to niestety ale musisz więcej uwagi przykładać do tego jak czytasz tekst z zrozumieniem. Jedyną darmową rzeczą u mnie na vw jest strzelnica i ją reklamuje jako darmową. Maszyny nigdy nie reklamuje jako darmowej.

  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...