Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

NotKuRumi123321

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ...
Nick osoby oskarżonej: ...
Miejsce wydarzenia: ...
Data i godzina wydarzenia: ...
Opis sytuacji: ...
Dowody:

 

Twój nick: NotKuRumi
Nick osoby oskarżonej: PowerGrab34
Miejsce wydarzenia: Warp pvp
Data i godzina wydarzenia: Nie wiem około 16:18
Opis sytuacji: Klepałam sie na warpie i nagle wbił PowerGrab34 przez chwile go klepałam było wszystko okej potem sie odpalił rzuciłam perełke to włączył speedhacka I tajemniczym sposobem w 2sekundy znalazł sie obok mnie z czego był przy warp pvp I mnie zabił Na dowodzie jest widoczne przyznanie sie są dwa inaczej podzielone bo wycinałam bo pisał długo i nie było by ss całego czatu.
Dowody: 

obraz_2021-09-19_162742.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

brak wystarczających dowodów na czity, jednak ban za podszywanie sie pod administrację powinien pójść. za przekwalifikowaniem 🙂 

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

►  Wymagane jest dodanie odpowiednich tagów, tj. SKARGAlub SKARGA CHEATER. oraz dotyczącego miejsca, tj. MC, TS3, FORUM

Temat wątku: Nick oskarżonej osoby
 
Tak jak napisali koledzy up, brak wystarczających dowodów na, to że oskarżony posiadał niedozwolone modyfikacje ale jak najbardziej należy się kara za podszywanie się pod administrację, więc jestem, jak to napisał Zabsong, za "przekwalifikowaniem", czyli po części za zaakceptowaniem.

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...