Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: dominik585
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Kiedy to się stało?:  jakoś 40minut temu
Opis sytuacji: hej dostalem bana za cheaty parkour poniewaz zrobilem 22 sekundy,a nigdy wczesniej nie przechodzilem parkoura. Przeszedlem parkour w 22sekundy i robilem sobie beke z @KrychaMieczXDnp  "no czas cos zainstalowac bo administracji nie ma,no to krycha sie splakal poszedl do @krzyychu ze mam jakies cheaty. krzychu dal mi bana bez sprawdzania mnie ani zadnych dowodow ze cos mam z niedozwolonych modyfikacji .Rozumiem ban z obserwacji,ale bana za cheaty ktorych nie mam i nie mialem  jeszcze usunieta dzialka i - polowa kasy z konta.Prosze zeby @krzyychu nie banowal za nic i oddal wszystko co moje,moge sie zglosic zeby mnie sprawdzano. PS chcialem a nawet wiedzialem ze dzis bede sprawdzany, ale nie spodziewalem sie ze ban bedzie za nic bez sprawdzania.
Screen bana: ...

2021-09-19_15.30.32.png

Edytowane przez dominik585
  • Superka 2
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 6

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce bo dawać bana za to że gracz mocno tryharduje w tym przypadku parkour i robi najlepszy czas

jest po prostu śmieszne i czekam na odpowiedź @krzyychuw tej sprawie,

bo z tej perspektywy trochę trudno kogoś nie odbanowac.

POTĘŻNE TAK

 

  • Superka 4
  • Nie ośmieszaj się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Do odrzucenia
jak nie było administracji napisałeś na chat, "że niema adm to idziesz coś pobrać", napisałeś" "dobra już" i przeszedłeś /warp parkourhard w 22sek, napisałeś na twoim dc, że ogarnąłeś apkę oskara więc nic nie znajdą, więc imo przyznałeś się do cheatów, ale je usunąłeś i wyczyściłeś pliki, żeby nie było w logach. Admin krzyychu niemiałby cie wtedy po co sprawdzać skoro wszystkie pliki co do programu usunąłeś.

Wszystkie dowody zostały przesłane do @krzyychu, Pan admin krzyychu przeglądając te odwołanie ma wgląd co pisałeś na chat przyznając się, a jeśli ktoś inny rozpatrzy to najlepiej, jakby Pan admin krzyychu wysłał dowody osobie odpowiedzialnej za dział z odwołaniami od blokad.
Pewnie ban był uzgodniony z zarządem, czy będzie słuszny i okazało się, że jest.

Jeśli ktoś chce dowody, to pw.

  • Superka 6
  • Nie ośmieszaj się 4

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrychaMieczXD napisał:

Do odrzucenia
jak nie było administracji napisałeś na chat, "że niema adm to idziesz coś pobrać", napisałeś" "dobra już" i przeszedłeś /warp parkourhard w 22sek, napisałeś na twoim dc, że ogarnąłeś apkę oskara więc nic nie znajdą, więc imo przyznałeś się do cheatów, ale je usunąłeś i wyczyściłeś pliki, żeby nie było w logach. Admin krzyychu niemiałby cie wtedy po co sprawdzać skoro wszystkie pliki co do programu usunąłeś.

Wszystkie dowody zostały przesłane do @krzyychu, Pan admin krzyychu przeglądając te odwołanie ma wgląd co pisałeś na chat przyznając się, a jeśli ktoś inny rozpatrzy to najlepiej, jakby Pan admin krzyychu wysłał dowody osobie odpowiedzialnej za dział z odwołaniami od blokad.
Pewnie ban był uzgodniony z zarządem, czy będzie słuszny i okazało się, że jest.

Jeśli ktoś chce dowody, to pw.

Nie żeby co ale on se beke dzisiaj rano z ciebie robił bo miał już kilka czasów po 23 sekundy i był pewny ze niedługo uda mu się przebić barierę 22 sek. 
Dlatego wypisywał takie głupoty o jakiś cheatach (xD)

  • Superka 4
  • Nie ośmieszaj się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej krycha nie wiem czy znasz slowo zart a tym bardziej jego znaczenie ,jakbys nie widzial w mc pisalem dla beki ze bede cos pobieral a na 5 plytce mialem juz 15sekund dlatego to napisalem nigdzie dalej sie nie tepalem na /warp parkourhard tylko stalem w tym samym miejscu.PS  nie udowodnisz ze to ja napisalem na dc poniewaz mam inna nazwe.Nie pozdrawiam

  • Superka 2
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 5

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu... 

Do odrzucenia 

Większość powodów up

Admin nie musi cie sprawdzać,aby dać ci bana. Może to zrobić z własnych obserwacji. 

Teraz to ty płaczesz... 

Bidulek 😪😪

Edytowane przez kamileq27
  • Superka 5
  • Nie ośmieszaj się 3
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jeżeli dominik dostał bana tylko i wyłącznie za zgłoszenie go przez Kryche to jest to ban niesłuszny (przypomne o banie @__Chanhee__ - odwołanie , która przyznała sie do wursta na czacie publiczym, po czym morden ją zbanował, a dostała unbana pisząc odwołanie). W tym przypadku mamy do czynienia się ze zwykłymi (no może niezwykłymi bo jednak jakoś ten czas został wbity) przechwałkami. Wszak przy sprawdzaniu osoba musi podać nazwę niedozwolonych modyfikacji, dominik tego nie zrobił. Druga rzecz jeżeli Pan @krzyychu zechce również ja jemu wyśle dowody, że dominik pól nocy truł dupe kryszce, bo chyba obaj na mapie parkurowej byli i rywalizowali o topke. Jeżeli krycha nie ma nagrania z dziwnym movementem zbanowanego, osobiście nie zauważyłem żeby o tym wspominał, a przecież siedział na /warp parkur i filmik nagrać mógł 🙂

IMO ban zbyt pochopny, jeżeli już miałby być nadawany jakikolwiek ban, skoro administracja by przy tym przestawała to ban taki jak za przyznanie się (nie bezpośrednie, pewnie dla głupich żartów ale przyznanie się).

Ogólnie jednak ja byłbym za unbanem, ew jeśli dominik się zgodzi skasowaniem jego czasu z topki (skoro raz wbił wg niego uczciwie, to kolejny raz nie bedzie problemem). Nie pozdrawiam tych co dają nie ośmieszaj się , sami sie ośmieszacie 🙂 miłej niedzieli

  • Superka 2
  • Thinking 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sporo zgłoszeń, podpartych screenshotami, dot. tego jak przechwalasz się cheatami. Na jednym ze skrinów napisałeś na discordzie, że szybko odinstalowujesz cheaty, żeby w trakcie sprawdzania nic nie wyskoczyło oraz zapoznałeś się z narzędziami Administracyjnymi, które służą nam do sprawdzania i wiesz, jak je (niedozwolone modyfikacje) ukryć. Skoro sam mówisz, że cheaty są na tyle dobrze ukryte, że nie ich nie znajdę w trakcie sprawdzania, to uznałem, że nie będę marnował swojego, ani Twojego czasu i po prostu wydam blokadę. Następnym razem licz się ze słowami, odwołanie odrzucam.

  • Superka 7
  • Sad 2
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...