Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kinix2958


kinix2958
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kinix2958
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: dzisiaj tj. 10.09.2021 około 22:55
Opis sytuacji:  Administrator przeteleportował mnie do sprawdzarki i chciałam wejść na ts ponieważ wiem, że w sytuacji wylogowania się z serwera automatycznie dostaje się bana za logout. Niestety to był ten moment kiedy wyrzuciło mi internet(rodzice wyłączyli router) na co nie miałam żadnego wpływu. Gdyby nie to z pewnością przystąpiłabym do sprawdzania. Jedyne dwa bany jakie miałam na serwerze to bany za Anty-AFK. Moi znajomi(smok_s,Xathanel,dominik585),z którymi wtedy akurat rozmawiałam mogą potwierdzić to, że nagle mnie wyrzuciło. 
Screen bana: ...

20210910_235653.jpg

Edytowane przez Less_Than3
  • Superka 2
  • Dislike 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Faktycznie wyrzuciło ją całkowicie bez żadnej zapowiedzi, a kiedy wróciła na kanał głosowy, od razu opowiedziała nam sytuację z przerwanym połączeniem internetowym. Kilkukrotnie byłyśmy razem na pvp i wiem, że Kinix chodzi tam tylko dla czystej zabawy, nie zależy jej na zabijaniu innych graczy, a tym bardziej nieuczciwie. Wczoraj tak naprawdę przez większość wieczoru jeździła razem z Xeos'em3131 na świnkach przy spawnie /warp s. To było zwyczajnie niefortunnie przerwane połączenie internetowe. Nigdy nie była sprawdzana, bo nie było takiej potrzeby, pewnie nawet nie potrafiłaby pobrać cheatów tak całkiem szczerze XD.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Powody u @smok_s @Xeos3131. Powiem tak. Kinga nie umiała nawet zainstalować optifine więc jej pomogłem. Gdy bd ja sprawdzać to zobaczycie że nic nie ma. Ona nawet nie czyści historii bo średnio wie więc tym bardziej jakieś modyfikacje z setkami opcji by nie ustawiła. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbanować niewinną dziewczynę, ale już! Ona mówi prawdę, że nie ma żadnych czitów.

Popatrzcie zresztą, że miała problem ze zrobieniem SS bana, więc zrobiła zdjęcie telefonem. Naprawdę myślicie, że taka osoba by czitowała???

Winni tej całej sytuacji są tylko i wyłącznie jej rodzice, którzy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wyłączyli jej ruter. To oni powinni zostać ukarani przez Oskara, ale nie ta biedna dziewczyna! 

Jestem na tak.

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wtedy gdy Cię sprawdzali wywalilo ci internet to całkiem ciekawe. Natomiast gdy sobie normalnie grałas było wszystko  w porządku wydaje mi się ze to celowy zabieg żeby nie dostac bana za tzw cheaty. 

Jestem na nie

Edytowane przez skutnik
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 2

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartek napisał:

obiektywnie patrzac na sytuacje to musze byc na nie

nigdy nie wywalalo cie nagle, a teraz nagle wywalilo, swoja droga po kilku minutach po rozpoczeciu procedury sprawdzania (no ciekawe), kazdy mogl rozlaczyc ten internet - nawet ty, bo moglas posiadac cheaty na komputerze, a internet to najlepsza wymowka, czyz nie? wiecej u @skutnik

Mnóstwo razy mnie wywala tyle że mnie nikt nie sprawdza w tym czasie byłam na ts-sie od razu jak neta miałam i sie pytałam czy mg do sprawdzania przystąpić powiedzieli że trzeba sie na forum odwołac więc to zrobiłam xD

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Znając Ciebie raczej czitów nie masz. Jednak po jednym przypadku zacznie się wysyp logoutów i odwołań prawdziwych citerów. Z tego co pamiętam Oskar mówil iż chwile potem wbiłaś na tsa wiec to Cie leciutko wybiela.  Jeżeli byłaś sprawdzana na podstawie zgłoszeń (które w tym przypadku prawdopodobnie były złośliwe), jestem, za daniem Ci szansy. Tutaj mamy bardzo ciężką sytuację niestety bo żadne rozwiązanie nie jest zbyt dobre. 

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

Każdemu może się wyłączyć internet.

Tak swoją drogą, to ciekawe dlaczego cię sprawdzali. Nie sądzę, żeby było to spowodowane antycheatem. Moim zdaniem administracja powinna obserwować gracza i sprawdzać dopiero jak zauważy jakieś dziwne zachowania.

pzdr

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krisuniu napisał:

Będąc obiektywnym muszę być na nie, może gdybyś chociaż wbiła na tego tsa (gdzie jest powiadomienie gdy komuś wywala internet) to mogłabyś się faktycznie o tego unbana starać, ale nie ma powodu żebyś tego unbana dostała bo świadkowie (szczególnie z twojej ekipy) nie są wystarczającym powodem.

Po pierwsze to nie jest moja ekipa ja tylko z nimi gadam a po drugie nawet na ts nie zdążyłam wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Też jestem na nie.
Wszystko wyjaśnił @skutnik, @Bartek i @Krisuniu.

//Edit. Wsm, wstaw tutaj ss logów (momentu w którym cię lognęło), tam raczej będzie, czy wywaliło cię czy sama wyszłaś. Wtedy masz niewielką szansę, że odwołanie zostanie zaakceptowane ale będziesz musiała się zgłosić do administracji o ponowne sprawdzenie.

Edytowane przez KrychaMieczXD
  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...