Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kruci0
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

kruci0
xXOskar

10 DNI

Dzisiaj w nocy o 2:40
Przychodzę z szkółki i widzę ze dostałem bana  za cheaty [Logout] aż na 10 dni chciał bym się jakoś odwołać od tego bo żadnych cheatow nie posiadam na komputerze.

Nie Mogę wstawić zdjęcia nie wiem czemu Mogę wbić na ts albo Dc w razie w 

 

LOL.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

►  Wzór wątku, jak i tematu jest wymagany.  Odwołanie bez wzoru może zostać odrzucone, a właściciel wątku otrzyma ostrzeżenie zgodne z Taryfikatorem Kar.
►  Wymagane jest dodanie odpowiednich tagów, tj. ODWOŁANIE, oraz dotyczącego miejsca, tj. MC, TS3, FORUM.

►  Tematem odwołania jest: Twój Nick

34 minuty temu, kruci0 napisał:

chciał bym się jakoś odwołać od tego bo żadnych cheatow nie posiadam na komputerze.

 

Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć w to, że dostałeś bam-a za haxy nie mając ich, w dodatku [logout] podczas sprawdzania, jeśli dałeś komuś dostęp do konta, to i tak kara jest przyznana prawidłowo, dlatego że Ty jesteś odpowiedzialny za swoje acc, można łatwo sprawdzić jakie IP logowało się na Twoim koncie, mogę stwierdzić, że trochę skłamałeś w opisie. Najlepiej będzie jak @oskarsię wypowie i wyjaśni całą sprawę, na ten moment uważam, że odwołanie jest do odrzucenia 

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu Konta nie dałem kopmuter na noc zostawiłem bo mi sie cyberpunk aktualizował to przyokazji zostawiłem minecrafta i tak by mnie * po 45 min a jak rano wstałem to wgl minecrafta miałem zcraszowanego

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 20% za używanie wulgaryzmów.//Less_Than3

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
29 minut temu, kruci0 napisał:

Nikomu Konta nie dałem kopmuter na noc zostawiłem bo mi sie cyberpunk aktualizował to przyokazji zostawiłem minecrafta i tak by mnie wyjebało po 45 min a jak rano wstałem to wgl minecrafta miałem zcraszowanego

 

W takim razie mogło stać się tak, że @oskar zaczął sprawdzać Ciebie kiedy byłeś AFK na serwerze i akurat podczas sprawdzania wywaliło Cię za AFK. Bądź co bądź, kara wydana prawidłowo ponieważ wystarczyło zwyczajnie w świecie wyjść z serwera, to nikt by Cię wtedy na sprawdzanie nie wziął.

 

Do odrzucenia

//chyba, że to ja nie zrozumiałem i Ciebie w tym czasie na serwerze nie było, a jeśli tak było to nie wiem co o tym sądzić

Edytowane przez Randall

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Używałeś skryptu na omijanie systemu antyafk, dlatego zostałeś sprawdzony. Podczas sprawdzania nie odpisywałeś a potem wyszedłeś z serwera za co dostałeś bana.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kruci0 napisał:

Nikomu Konta nie dałem kopmuter na noc zostawiłem bo mi sie cyberpunk aktualizował to przyokazji zostawiłem minecrafta

Szkoda tylko, że zapomniałeś napisać o tym tinytasku albo jakimś innym skrypcie, który za ciebie bez przerwy chodził w kółko i machał łapką w zamkniętym pomieszczeniu na twojej działce, jak i potem w sprawdzarce przez kolejne 10 minut do momentu, gdy wyszedłeś z serwera co widziałem na własne oczy razem z Oskarem

  • Superka 1
  • Haha 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Do odrzuceni Oski i Zelti wyjaśnili

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...