Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Murasakimaru


Murasakimaru

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Murasakimaru
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: Podczas eventu ~23:10, 30.08.2021
Opis sytuacji: Pierwszy raz uczestniczyłem w evencie i bezwiednie wykonałem akcję która "podobno" jest zabroniona. Żadnych dokładnych informacji na temat tego jak event działa, o co w nim chodzi i co można, a czego nie można robić nie otrzymałem, a chat zablokowaliście nie wiem po co, chyba żeby kultywować dezinformacje i uniemożliwić dowiedzenie się co jest grane. Ban mi się kończy za 15min więc zagram szybciej niż to pewnie ktokolwiek przeczyta. Pierwszy raz uczestniczyłem w evencie i penie ostatni skoro bez ostrzeżenia łapie się bana za niewiedzę (zwykły kick by wystarczył).  Proponuję popracować nad komunikatami podczas eventów bo skoro blokujecie chat dla graczy to miejsce dla adminów aby wytłumaczyć o co chodzi. A to co przeczytałem na chacie od was to żeby przygotować łopatki... świetne info.... Dziękuję i Pozdrawiam.
Screen bana: dodaje w załączniku skoro potrzeba

Zrzut ekranu (2).png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Były podawane informacje co jest zabronione i na czym polega event więc nie wiem jakim cudem mogłeś tego nie zobaczyć 😕

 

Odwołanie nie ma sensu bo szybciej się skończy ten ban niż został nadany.

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...