Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

___

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kekw_123
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 28.08.2021
Opis sytuacji: Dostałem bana za reklame [Celową], lecz to nie była celowa reklama była to prywatna wiadomość do osoby która gra na owym serwerze i chcialem tylko sie zapytać czy na niego wejdzie nie miałem na celu reklamować tego serwera i zrobiłem to przypadkowo, proszę administratorów znesienie kary gdyż jest ona nie słuszna i zastąpieniem ją karą za przypadkową reklamą, bo nie była to celowa reklama tylko wzmianka o serwerze i nie był to adres ip tylko jego pierwsza część (np.realcraft).
Screen bana: 

2021-08-29_18.27.23.png

Edytowane przez kekw_123
  • Superka 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.1 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

3.1 W wiadomości prywatnej do innego Gracza zakazuje się reklamowania innych serwerów
Minecraft, TeamSpeak3 oraz stron promujących inne serwery.

Blokada jak najbardziej przyznana prawidłowo. Polecam, jednak przeczytać regulamin, niestety wielu graczy lekceważy zasady zamieszczone w regulaminach i nie zapoznają się z nimi, bo po co, a no na przykład po to żeby potem nie mieć takich problemów, pozdrawiam i życzę powodzenia. 

Do odrzucenia 

 

  • Superka 1
  • Haha 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...