Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

na_swuj_sposub

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Karolux
Nick Administratora, który banował: DaXim_
Kiedy to się stało?: Dzisiaj o 12
Opis sytuacji: Byłem sprawdzany przez Daxima i jak wszedłem na ts3 to spytałem się czy jeśli kiedyś posiadałem na swoim komputerze niedozwolone modyfikacje to dostanę bana, na co pan daxim odpowiedział że tak. Powiedział, że lepiej będzie jak się przyznam. Zrobiłem to i przyznałem się do LunarClient na którym kiedyś grałem. Przeczytałem uważnie regulamin i nie ma tam wzmianki o tym, że jak kiedyś pobierałem niedozwoloną modyfikację i dawno usunąłem ją z komputera to automatycznie dostanę bana przy sprawdzaniu. Na moim komputerze nie ma żadnych niedozwolonych modyfikacji. Chciałbym jeszcze odnieść się do punktu 13.1.1. W momencie sprawdzania chodziłem na warp s i zabijałem zwierzęta. Chciałbym dowiedzieć się co takiego sprawiło że pan Daxim podjął decyzję o spradzeniu mnie.

 

 

Pozdrawiam
Screen bana:  https://imgur.com/a/bnLrIzG
  • Thinking 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie pokaż punkt, w którym pisze, że jeśli kiedyś posiadałem na komputerze niedozwoloną modyfikację, to dostanę bana przy sprawdzaniu. Jak dla mnie to nie ma sensu, bo przykładowo osoba która grała na lunarze wejdzie na serwer i po przeczytaniu regulaminu usunie go, ale i tak dostanie bana, bo wcześniej go używała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stormer napisał:

Przeczytałem uważnie regulamin i nie ma tam wzmianki o tym, że jak kiedyś pobierałem niedozwoloną modyfikację i dawno usunąłem ją z komputera to automatycznie dostanę bana przy sprawdzaniu.

 

Jeśli usunąłeś niedozwoloną modyfikację i miałeś czystego MC to mogłeś dać się sprawdzić i po wszystkim zostałbyś puszczony wolno o ile rzeczywiście byłeś czysty, natomiast w momencie gdy przyznałeś się do oszustwa, dostałeś łagodniejszą karę, więc nie widzę w tym żadnego powodu do tego żeby pisać odwołanie.

 

28 minut temu, stormer napisał:

bo przykładowo osoba która grała na lunarze wejdzie na serwer i po przeczytaniu regulaminu usunie go, ale i tak dostanie bana, bo wcześniej go używała.

 

Wtedy taka osoba usuwa wszystkie pliki od minecraft-a i instaluje inny dozwolony launcher.

 

Moim zdaniem kara została przyznana prawidłowo.

Do odrzucenia 

  • Like 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia

Większość powody up

Dodatkowo może on cie źle zrozumiał. Mogłeś po prostu powiedzieć,że już tych cheatów od dawna nie masz. Choć troszkę wątpię bo wysyp odpałow jest na początku edycji m.in Ernescik lub tak @Jackob6969, który nie rzucając perełki nagle znalazł się obok mnie.

Ban słuszny 

Elo

  • Nie ośmieszaj się 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostować należy jedną kwestię, powiedziałeś mi, że posiadałeś wspomnianego Lunar'a przed edycją, a nie, że ''dawno''. Wyjaśniłem Ci sytuację związaną z datami, a dokładniej, że uwzględniamy również poprzednią edycję w kwestii posiadania na komputerze niedozwolonych modyfikacji. Powiedziałem, że lepiej będzie jak się przyznasz skoro daty posiadania niedozwolonej modyfikacji będą w granicach poprzedniej edycji, gdyż jakbym ja to wykrył miałbyś dłuższą blokadę oraz usuniętą działkę.

 

Jeżeli chodzi o powód sprawdzania, to od soboty Ciebie obserwowałem i miałem zapisane w pamięci, aby Ciebie sprawdzić. Akurat w tamtej chwili miałem taką możliwość.

 

  • Superka 3
  • Like 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Chciałbym być na Tak, bo chodzi o tego nieszczęsnego Lunara, który przecież sam w sobie jest antycheatem.  W momencie przyznania się  jednak zawiązujesz mi płetwy i muszę być na NIE. Dopóki Lunar jest w anticzitach i dopóki administracja sprawdza to, co kiedyś było na kompie (nawet jeśli nieużywane i nie mają jak Ci udowodnić że korzystałeś z tego na serwerze) zasady są nieubłagane. Administacja zabrania posiadania takich modyfikacji nawet przez chwile ergo jeżeli chcesz grać na RC-ku nie możesz grać na serwerach na których lunar jest wymagany/przydatny i dozwolony. To był Twój wybór. Poza tym po przyznaniu sie nijak nie ma możliwości weryfikacji Twoich twierdzeń (miałeś go w chwili sprawdzania? tuż przed edycją? miesiąc temu? czy rok temu?). Gdybyś się nie przyznał i dostał bana za historie pobierania pewnie byłbym za zaakceptowaniem/neutralny, tak zmuszony jestem być na nie. Pozdrawiam i wracaj szybko 

  • Superka 1
  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...