Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_MRK


_MRK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _MRK
Nick Administratora, który banował: blurka_ 
Długość bana: 10 Dni
Kiedy to się stało?: 19.08.2021 19:40~
Opis sytuacji: Kiepska sytuacja... Sprawa wygląda tak że dostałem bana za posiadanie AHK na komputerze oraz skryptów na kopanie jabłek, jedzenie w biegu, kopanie kamienia... Są to skrypty przeznaczone na serwery Wojen Gildii 1.8.8 (Nie będę reklamował ale są to serwery które zarabiają krocie, wydające jeszcze większe krocie na maszyny, dedyki itp. Oparte na blazingpacku...) Niestety polskie community PVP nie potrafi żyć bez tego typu "wspomagaczy" - dowodzą temu choćby liczby jakie wykręcają filmy na yt promujące te pliki. Dostałem już bana za posiadanie cheatów... Pousuwałem wszystko tego typu z kompa, poczekałem 5 dni i wróciłem na serwer. Ale do głowy mi nie przyszło żeby usuwać te drobne makra. Jaki jest sens banowania za posiadanie czegoś takiego na kompie... W czasie kiedy admin będzie mnie mov'al na ts albo jak będę pobierał AnyDeska mogę je po prostu usunąć, po czym po sprawdzeniu pobrać je spowrotem z dysku google na którym mam je zapisane (Folder w którym mam z 7 skryptów waży 7.2 KB https://ibb.co/HBPyfd5, pomijając już daty modyfikacji...).  Moja skromna opinia jest taka jest to bez sensu żebym za każdym razem jak chce się wychillować po klepie na serwerze 1.8.8, wbijając na realcrafta musiał usuwac te pliki tylko po to żeby na drugi dzień je pobrać spowrotem. Ale jeśli tak administracja chce to rozwiązać to proszę tylko o jednego UB i przystanę na te warunki. Lecz niestety gdyby srednia wieku tutaj była troche większa, to chłopaki np. z technikum informatycznego też powinni dostawać od buta banicję za to że posiadają IDE pozwalające na pisanie skryptów w jeszcze bardziej niebezpiecznych dla serwera językach.  Elo🥶🥶🥶 
Screen bana: https://ibb.co/xjnWqTN

Edytowane przez _MRK
tagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cheat-y to dostałeś bana, odczekaj 10 dni i po upływie tego czasu po skończonej klepie na 1.8.8 możesz usunąć wszystkie pliki i spokojnie sobie grać. 

20 minut temu, _MRK napisał:

Moja skromna opinia jest taka jest to bez sensu żebym za każdym razem jak chce się wychillować po klepie na serwerze 1.8.8, wbijając na realcrafta musiał usuwac te pliki tylko po to żeby na drugi dzień je pobrać spowrotem.

Chcesz chill-ować, to proszę bardzo ale rób to zgodnie z regulaminem w innym przypadku, Twoje konto zostanie po prosu zablokowane.

Do odrzucenia  

  • Thinking 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ArcziO napisał:

Chcesz chill-ować, to proszę bardzo ale rób to zgodnie z regulaminem w innym przypadku, Twoje konto zostanie po prosu zablokowane.

Czyli jesteś zwolennikiem tego abym za każdym razem jak wbijam na serwer to usuwał wszystkie podejrzane pliki ? Może od razu będę wbijał tylko na wirtualnej maszynie żeby mieć najczystszego windowsa. Rzecz w tym że skoro regulamin jest dziurawy i faworyzuje swego rodzaju niedzielnych graczy to nie da się wychillować bez bawienia się w czyszczenie kompa przy wchodzeniu na serwer. Rozumiem że może to być używane jako narzędzie do omijania AFK... Ale sam grając i pisząc na /pomoc adminom żeby sprawdzili gracza (który co prawda nie miał skrypta a zwykłą wodę) nawet nie raczyli się tepnąć.

 

"Masz cheat-y to dostałeś bana" Nie znam się ale się wypowiem. Nie mam cheatów, cheaty wpływają bezposrednio na mechanikę gry, a jedyne co skrypty z AHK mogą robić to klikanie przycisków i ruszanie myszką, ale tylko i wyłącznie np. w ekwipunku, kowadle, craftingu.

Edytowane przez _MRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _MRK napisał:

Czyli jesteś zwolennikiem tego abym za każdym razem jak wbijam na serwer to usuwał wszystkie podejrzane pliki ?

Jestem zwolennikiem grania bez wspomagaczy, nie musisz usuwać plików ale dostaniesz blokadę, więc wybór należy do Ciebie. To tylko 10 dni, a jeśli nie chcesz żeby to się powtarzało to nie graj na dopalaczach za które możesz dostać bana.

 

4 minuty temu, _MRK napisał:

Ale sam grając i pisząc na /pomoc adminom żeby sprawdzili gracza (który co prawda nie miał skrypta a zwykłą wodę) nawet nie raczyli się tepnąć.

Administracja nie siedzi na serwerze 24/7, więc nie zawszę będzie ktoś, kto będzie mógł sprawdzić zgłoszonych graczy. Nie wiem co mógłbym Ci jeszcze napisać, więc zostaje mi życzyć powodzenia, może poczekaj aż @blurka_się wypowie ale wydaje mi się, że sytuacja jest jasna i prosta, masz coś co jest niedozwolone i za to zostałeś ukarany. Swojego zdania nie zmienię i zostaję przy tym, żebyś odbył karę. 

  • Haha 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ArcziO napisał:

Administracja nie siedzi na serwerze 24/7

Bruh. Domyślam się, ale na /list była administracja dostępna, nie pisał bym tego argumentu nie upewniając się wczesniej czy jest ktoś z Modów... Zwolennik grania bez wspomagaczy, rzecz w tym że ja na nich nie grałem na tym serwerze ani razu, bo po co. Kopanie kamienia ma ustawione, że co jakiś czas wpisuje komendę /repair i /cx których nawet nie ma na realcrafcie. Skrypt na kopanie jabłek też nie bedzie działał bo też ma /repair i opiera się na fakcie że jest plugin który umożliwia kopanie jabłek poprzez niszczenie liści nożyczkami co nie jest możliwe w wersji vanilla. Skrypt na jedzenie w biegu wyrzuca 1 mięsko sekundę po kliknięciu PPM aby spowodować buga gry, który w nowszych wersjach jest już zpatchowany.

Edytowane przez _MRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Zostały wprowadzone zmiany/lub jeszcze nie, gdy podczas sprawdzania admin znajdzie cheaty, to zanim da bana ma obowiązek sprawdzić kiedy one ostatnio były używane Jeśli używałeś cheatów podczas gry na RC,Ban słuszny. Myślę,że @blurka_ wyjaśni cała sytuację.

Pozdrawiam 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, eryter22 napisał:

Gdybyś nie czitował, to byś nie dostał bana. Sam przyznałeś się w swoim odwołaniu do czitowania.

Czy ty czytałeś w ogóle całą dyskusje ? Czy tylko samo odwołanie. W którym momencie przyznaje się do 'czitowania' ? Jedyny odcinek, w którym o tym wspominam to ten, tuż po którym piszę że usunąłem wszystkie tego typu pliki z komputera.

Raz - poruszyłem wyżej temat tego co to są te twoje 'czity', dwa - wyjaśniłem WYŻEJ że nie używałem skryptów na RC, bo użycie ich jest niekonieczne zważając na to że zawierają bugi, komendy i mechaniki, których nie ma na RC. Ewidentnie zachowałeś się jak jakiś typowy foliarz, do którego dociera tylko to co mu w danym momencie odpowiada.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oficjalnie chciałbym zamknąć ten temat... @blurka_ Liczyłem że dotrzymasz słowa. Tym bardziej biorąc pod uwagę to że są osoby, które się za mną wstawiają. Tak naprawdę nie zależało mi tak na samym UB jak tylko na utrzymaniu swojej działki. Po otrzymaniu bana wbiłem jeszcze na ts dopytać się co z nią będzie, oświadczając że będę się od niego odwoływał, powiedziałaś że na razie jej nie usuniesz. Wszedłem właśnie na swój panel gracza i widzę że została ona usunięta. W związku z tym nie widzę większego sensu zaczynania od nowa, po utracie progresu. Nie raczyłaś nawet się wypowiedzieć w dyskusji, mimo tego że widziałem Cię w zakładce "Ostatnio  przeglądający". Nie mam dowodów więc I guess ch*j mi na twarz. Widzimy się na next edycji. Mam nadzieję już z dopracowanym regulaminem. Ciao

  • Superka 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
23 godziny temu, _MRK napisał:

Wszedłem właśnie na swój panel gracza i widzę że została ona usunięta.

Sama działka mogła zostać usunięta, jednak podejrzewam, że przed usunięciem mogła zostać zapisana w WE więc do odzyskania jest wciąż.

Co do samego odwołania jednak jestem na nie. Przytoczone przez Ciebie argumenty do mnie przemawiają, są logiczne i sensowne. Ale wciąż Twoje zachowanie jest niezgodne z regulaminem jakkolwiek absurdalny w swoich niektórych podpunktach potrafi być, a logując na serwer automatycznie zgadzasz sie na warunki zawarte w tym regulaminie, mimo że z nim sie nie zgadzasz

  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zabsong napisał:

jednak podejrzewam, że przed usunięciem mogła zostać zapisana w WE więc do odzyskania jest wciąż

Jeśli faktycznie tak jest, to miło by było jeszcze wejść na serwer.

 

3 godziny temu, zabsong napisał:

Ale wciąż Twoje zachowanie jest niezgodne z regulaminem jakkolwiek absurdalny w swoich niektórych podpunktach potrafi być, a logując na serwer automatycznie zgadzasz sie na warunki zawarte w tym regulaminie, mimo że z nim sie nie zgadzasz

A co do argumentu wyżej, rozumiem, masz rację. Ale też już w sumie to całe odwołanie przybrało formę takiej propozycji na zmianę jego części związanej właśnie z AHK i jak @kamileq27 napisał ze sprawdzaniem przez administratorów kiedy ostatnio były skrypty/cheaty/hacki używane. 

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...