Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Itz_RoseQPro
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: RoseQPro
Nick Administratora, który banował: Blurka_
Kiedy to się stało?: 16.08.2021 godz. 20.22
Opis sytuacji: Budowałem domek i Osoba o nicku Blood(coś nie pamiętam do końca) dostał bana, za uzywanie autoclickera. Wiem, że autoclicker to nie hack więc napisałem na chacie, że to nie hack. Blurka z myślą, że używam aktualnie autoclickera, wsadziła mnie do miejsca sprawdzania. Na początku powiedziałem, że nie posiadam żadnych hacków, ale po czasie powiedziałem, że posiadam autoclickera, ale nie potrafie go obsługiwać. niestety kometnatrz Blurki był moim zdaniem nie odpowiedni." Posiadanie Autoclickera na Dysku to że hack". nie zgadzam się z jej odpowiedzią, ponieważ nie gram tylko w RealCraft'a, bo gram różwież w inne gry poza Minecraftem. Chciałem tylko wytłumaczyć innym, że autoclicker to nie hack i nie szkodzi nikomu, poza PVP. Moim zdaniem, ban jest niesłuszny, tłumacząc innym, że gracz Blood(coś)(dalej nie pamiętam) nie cheatował, tylko włączył autoclickera, a pamiętam jak kilka miesięcy temu, autoclickery w większości nie były brane pod uwagę.
Screen bana: Podany poniżej:

LOL.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Itz_RoseQPro napisał:

powiedziałem, że posiadam autoclickera

 

I to nam wszystkim wystarczy! Przyznałeś się do posiadania modyfikacji z tej listy, co automatycznie gwarantuje Ci bana na pięć dni. Gratulujemy!

 

12 minut temu, Itz_RoseQPro napisał:

Chciałem tylko wytłumaczyć innym, że autoclicker to nie hack i nie szkodzi nikomu, poza PVP.

 

Super, tylko że od tego nie jest dział odwołań od blokad, lecz Off-Topic.

 

Do odrzucenia

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Itz_RoseQPro napisał:

 niestety kometnatrz Blurki był moim zdaniem nie odpowiedni." Posiadanie Autoclickera na Dysku to że hack".

 

 Komentarz Blurki był na miejscu i to jest hack , niektórzy dostają bana za cheaty które były ostatnio modyfikowane rok temu

 

42 minuty temu, Itz_RoseQPro napisał:

, wsadziła mnie do miejsca sprawdzania. Na początku powiedziałem, że nie posiadam żadnych hacków, ale po czasie powiedziałem, że posiadam autoclickera, ale nie potrafie go obsługiwać.


 Czyli masz autoclickera czyli masz cheaty 

Odwołanie do odrzucenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...