Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KapigoV2
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Kapigov2
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: 10.08.2021 19.05
Opis sytuacji: Grałem sobie wczoraj z ziomkiem na działce on ma nick juki11 i ja z juki11 znamy swoje hasła. I ja weszłem za zgodom juki11 na jego konto wziołem miecz z lootingiem i zalogowałem się z powrotem na swoje konto. I później jak zakończyłem grać 10.08.2021. I jak chciałem sobie wejść na serwer 11.08.2021 i jak wchodziłem to zobaczyłem że mam ban za MK(Thejulka) chociasz nie wiem kto to wogule jest i sie zdziwiłem dlaczego mam bana i wesłem na ts3 Realcraft.pl i uzyskałem pomoc żeby napisać odwołanie 
Screen bana: ...image.thumb.png.0dc8fba1d6e3d9ea4d7d8f698760b9c7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego współdzielenia ??

 

 

Ale o to chodzi że ja nie wiem kim jest Thejulka

A o tym że trzeba zgłośić współdzielność nie wiedziałem bo ja gram na tym serwerze 2 dni ten jest 3

 

 

Jestem nie winny i prosze o ub bo nie wiem co mam jeszcze zrobić żeby wkońcu uwierzyli

 

Posty zostały połączone. //Less_Than3

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...