Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Jaroszwe12386


Sz15s

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Sz15s
Nick osoby oskarżonej: Jaroszwe12386 
Miejsce wydarzenia: Serwer MC

Data i godzina wydarzenia:  03.08.21
Opis sytuacji: Gracz ten spamuje na czacie, że za dodanie daje 100k, dodałem go a następnie zaraz po tym go usunąłem, wszyscy dobrze wiemy po co chciał aby go dodawać. Jego tłumaczenie to "Sorry, ktoś był pierwszy", co najciekawsze, mimo że ktoś był pierwszy zaraz po odpisaniu mi zaczął znowu spamować tym samym. Samych tych wyjaśnień nie mam, aczkolwiek jeśli będzie taka potrzeba to mogę poszukać. Samych pieniędzy nie dostałem (można się domyślić), jak komuś by się chciało to administracja może zobaczyć że nie było żadnych takich wpłat na moje konto z jego strony.
Dowody: Poniżej

85750081_jaroszwe12386scam2.thumb.png.11e03b55672f5fc2d7bcb83110f54b4b.png
 

jaroszwe12386 scam.png

Edytowane przez Sz15s
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Taryfikatorem Kar Serwera Minecraft punkt 1 - "Spamowanie na chacie publicznym [Pisanie podobnych wiadomości pięciokrotnie w ciągu dwóch minut]"

Jedna wiadomość którą widzimy na ss-sie nie zalicza się nawet pod upomnienie moim zdaniem 😕 rozumiem że poczułeś się oszukany po tej całej sytuacji ale musisz brać poprawkę na takich bo w większości przypadków takie wiadomości mają na celu trollowanie czy też próbę oszustwa więc na Twoim miejscu nie brałbym na poważnie takich graczy. Szczerze mówiąc nie wiem co bym zrobił z takim delikwentem mogę się tylko domyślać jakie intencje nim kierowały niech ktoś jeszcze się wypowie w tej sprawie jestem neutralny

  • Superka 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisał kolega @ArcziO na neutral. Ten chłop to pewnie jakiś kidos, który od mamusi bądź tatusia na VIPA dostał i brakuje mu atencji na jego podwórku, dlatego musi pokazać na serwerze kim on nie jest.

  • Superka 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...