Skocz do zawartości

Kaelus

HeadAdmin
 • Liczba zawartości

  378
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Zawartość dodana przez Kaelus

 1. Najwyraźniej blokady nadawane są słusznie I nie ma potrzeby, aby je zdejmować. Ban teamviewera był słuszny, ponieważ złamał on nasz regulamin. Administracja nie ma obowiązku odpowiadać na ts oraz forum o powodach swoich decyzji, sytuacja zostaje rozpatrzona I tyle bez sensu dalsza dyskusja, nie ma co marnować 30 min nad jednym banem podczas, gdy czekają inni gracze. Pod wszystkimi odwołaniami(prawie) wypowiada się zarówno osoba, która została zablokowana jak i administrator, który zbanował więc pogląd na sytuację jest jasny. To jak zadumany podchodzi do swojej sekcji jest jego indywidualną sprawą, a przez ostatnie 10 odwołań nie widzę żadnych nieprawidłowości. Sam bym też tak je rozpatrywał. Ilość odrzuconych odwołań jest wyższa niż kiedyś ze względu na wwiększą ich liczbę, ponieważ od niedawna przy wejściu z zablokowanego konta na serwer jest informacja o możliwości odwołania się, z czego gracze korzystają, lecz niefortunnie (dla graczy) blokady są wydawane prawidłowo. Faworyzacji nie widzę, poniewż tamta blokada została na moją prośbę ze względu na błąd pluginu, który był zgłaszany przez niego już kilka dni wcześniej // Odrzucam
 2. Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo. Odczekaj karę i wracaj do gry!
 3. Kaelus

  Moje Ulubione...

  PIĄTEEEK Jakiego dnia tygodnia najbardziej nie lubisz?
 4. Panda, bo są słodziaśne. Wolisz wziąć ze sobą kogoś czy $100 000, gdy musisz wyjechać na stałe do innego kraju? (Dlaczego?)
 5. Kaelus

  Nigdy w życiu nie...

  Nigdy w życiu nie byłem w Afryce.
 6. Kaelus

  HISTORYJKA

  są koronaferie...
 7. Olsztyn Państwo na K
 8. Kaelus

  Chciałbym...

  Chciałbym żeby było troszkę chłodniej XD
 9. Kaelus

  Ban za...

  Ban za AMD
 10. To że jak coś się powie to potem znowu tego nie robisz xdd
 11. Kaelus

  Umiesz czy nie umiesz?

  Wydaje mi się, że tak chociaż czasem bywa, że mylą mi się ulice XDD Umiesz robić "aaaaaa"?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...